לפרטים והצעת מחיר
052-7766411

דרושה עוזרת בית

ניקיון יסודי על בסיס קבוע הוא חלק בלתי נפרד משגרת חייהן ובעיקר מאיכות חייהן של משפחות רבות. הואיל ואנשים רבים עובדים וטרודים בעבודה ובמחויבויות נוספות לא יכולים להתפנות לניקיון- הפתרון הטבעי המתבקש הוא שכירת שירותיה של עוזרת בית.

תמיד יש צורך בעוזרת. ולכן….

דרושה עוזרת בית. אולי, את, שקוראת את הדברים היא המועמדת הטבעית, המתבקשת, האידיאלית… עוזרת שראויה להימנות עם מאגר עוזרות הבית האמינות, הנאמנות, החרוצות, אשר כל בעל בית מברך עליהן ומתברך בהן.

דרושה עוזרת בית, אשר כבר לאחר הפעם הראשונה שתבצע את עבודות הבית בביתו של השוכר את שירותיה הוא יידע כי הוא מצא את אשר חיפש, את אשר ביקש וקיבל מעל ומעבר לכל מה שציפה לקבל.

השילוב בין עוזרת בית טובה ובין לקוח שמרוצה ממנה, נהנה מעבודתה הנקייה, היסודית, המתבצעת בשעות נוחות ומתאימות, הוא שילוב מנצח. שילוב של WIN-WIN.

דרושה עוזרת בית לחברה שאינה מתפשרת על בינוניות, אינה משלימה עם עיגול פינות, אינה מקבלת תירוצים דחוקים כהסברים לגיטימיים. עוזרת בית שנשלחת מטעמה של חברה בעלת תודעת שירות מפותחת ומחויבות ואחריות כלפי לקוחותיה מייצגת הן את ערכי החברה והן את אישיותה.

דרושה עוזרת לחברה שמעסיקה רק עוזרות בית ישראליות, משלמת להן שכר הוגן ומספקת להן את כל התנאים הסוציאליים כחוק.

דרושה עוזרת בית שלא מבצעת את עבודתה כלאחר יד, כיוצאת ידי חובה, אלא במסירות, באחריות, בתחושת מחויבות. עוזרת בית שמפנימה ומטמיעה לא רק בהכרתה ובהבנתה אלא באופן שבו היא מיישמת את התובנה הזו הלכה –  כל עבודה מכבדת את בעליה.

אחד היתרונות המובהקים של שכירת שירותי עוזרת בית מחברה המתמחה בתחום היא הביטחון המלא שמשרה על שוכרי השירות הידיעה כי כל עוזרת בית שתישלח אליהם מטעם החברה תהיה מסורה, איכותית ומחויבת; כי אם וכאשר, מכל סיבה שהיא, העוזרת המיועדת לא תוכל להגיע ביום ובשעה המוסכמים, תישלח עוזרת אחרת, חלופית, לא פחות טובה.

מי שמסתייעים בקביעות בשירותיה של עוזרת בית ודאי יכולים להודות ולהעיד עד כמה חשובה היא העובדה, כי עוזרת הבית נשלחת מטעמה של חברה, עם הביטחון והגב שיש לה.

 • שרות משק בית / ניקיון דירות ובתים ניתן באזורים:

  ראשון לציון, רחובות, אשדוד, אשקלון, גדרה, יבנה, נס ציונה, מזכרת בתיה, קריית מלאכי, באר טוביה...
  » אזורי פעילות נוספים

 • צרו איתנו קשר

  חייגו 052-7766411 או השאירו פרטים:

  שם:
  טלפון:
  מייל: