עוזרת בית באשדוד

הפסקתם להרגיש בבית? אנחנו נשמח לעזור לכם עם שירותי עוזרת בית באשדוד, משק בית ותחזוקה באשדוד.
לטווחים ארוכים או קצרים, לפי בקשתכם, נכניס לכם הרבה אור לבית!

ליצירת קשר השאירו פרטיכם כאן ונשמח לחזור אליכם בהקדם


הצג מפה גדולה יותר

 

קצת עלינו:

ל"אור לבית" יש מאגר של עוזרות בית המחויבות לקוד האתי של החברה ובתוך כך ללקוחותיה. כאשר עוזרת מועסקת באמצעות חברה, היא יודעת שהיא חייבת להצדיק את האמון בה. היא מודעת לדרישות ולציפיות ממנה. היא יודעת מה מונח על כפות המאזניים (פרנסתה).

אם אתם רוצים להכניס אור לבית, תרתי משמע, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר ולקבל מידע ובעיקר- מועמדת מצוינת לעבודה הנדרשת.
אחד היתרונות החשובים, היא ההתחייבות של החברה לספק להם עוזרת בית חלופית. אם וכאשר נבצר מהעוזרת המיועדת להגיע לביתם ביום ובשעה הנקובים. בכל מקרה תסופק להם העוזרת שתאפשר להם ליהנות משירותיה.

כמו כל חברה שמחשיבה ומכבדת את עצמה, גם חברת עוזרות בית מקפידה על שירות מקצועי ומסור. המחויבות של החברה כלפי הלקוחות בכלל ושל עוזרת הבית באה לידי ביטוי בעבודה יסודית, בהגעה בזמן, במילוי קפדני של השעות שעליהן הוסכם.

אם אתם רוצים ליהנות לאורך זמן מעבודה מקצועית של עוזרת בית.  אם אתם רוצים לקבל המלצות חמות ומחמיאות עליה. אם אתם סומכים על איכות העובדות שהחברה מעסיקה – כל מה שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ולקבל את מבוקשכם.

לקוחות רבים הנהנים מזה שנים מעבודתן של עוזרות בית מצוינות יכולים להעיד על שביעות הרצון המלאה שלהם מהעובדות שמוצעות להן. לקוחות אלה חשים ביטחון מלא בכך שבכל מקרה שהעוזרת תיאלץ להיעדר, החברה תדאג לעוזרת בית חלופית.